top of page

Omega Motor Fabrikası

İstanbul-Dudullu'da bulunan fabrika binasının tüm mekanik otomasyon sistemi renovasyonu, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

Devam Ediyor

Albayrak Genel Merkezi

İstanbul-Topkapı'da bulunan ofis binasının tüm mekanik otomasyon sistemi renovasyonu, Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

Denizciler İş Merkezi

l-Altunizade'de inşaa edilen ofis binasının tüm mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

Maarif Vakfı

İstanbul-Altunizade'de inşaa edilen ofis binasının tüm mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

Köfteci Yusuf Fabrika

Bursa-İznik'de inşaa edilen et işleme fabrikasının tüm mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

Odunpazarı Modern Müze

Eskişehir-Odunpazarı'nda inşaa edilen modern sanatlar müzesinin tüm mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

Birevim Genel Merkezi

İstanbul-Ataşehir'de inşaa edilen genel merkez binasının tüm mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

Kat Mekatronic

Fabrika genelinde kurulu toplam 4500 noktadan oluşan mekanik otomasyon ve aydınlatma otomasyonunun birbiri ile olan entegrasyonu, Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2013

Arçelik Genel Müdürlük Binası

İstanbul-Halıcıoğlunda kurulu genel müdürlük binasının tüm mekanik otomasyon sisteminin renovasyon işleri, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2013

Özyeğin Üniversitesi

İstanbul Taşdelen'de kurulu kampüsün tüm aydınlatma otomasyonunun görüntüleme sistemi, Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2012

Turkish Do&Co İkram Hizmetleri A.Ş.

İstanbul Atatürk Havalimanında kurulu bulunan 90 adet soğuk odanın izleme ve raporlama sistemi, Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2012

MNG Airlines Genel Müdürlük Binası

İstanbul Yeşilköy'de yapılan, binanın mekanik otomasyon sistemleri, Honeywell Bina Kontrol Ekipmanları kullanılarak devreye alınmıştır.

2011

WOW Convention Centre

İstanbul Yeşilköy'de yapılan, WOW Otelleri kapsamındaki kongre merkezinin tüm aydınlatma ve mekanik otomasyon sistemleri, Honeywell Bina Kontrol Ekipmanları kullanılarak devreye alınmıştır.

2011

Tema Mağazacılık Deposu

Tema mağazacılığın Hadımköy'de inşaa ettiği LCWaikiki deposunun, mekanik ve aydınlatma otomasyon işleri devreye alınmış ve sistemlerin birbirleriyle olan entegrasyonu, Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2010

Deva Holding Genel Müdürlük Binası

İstanbul-İkitelli 'de bulunan Deva Holding Genel Müdürlük Binası'nda 5 adet klima santrali, 2 chiller, 3 kazan, 32 adet pompa, enerji otomasyonu ve 9 adet ısı geri kazanım cihazı, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2010

bottom of page