top of page

TUSAŞ-TEI Eskişehir Fabrikası

Eskişehir'de 100.000m2 kapalı alanda kurulu fabrikadaki, tüm blokları yangın kapak otomasyonu, Rooftop ve klima santrallerinin merkezi kontrolü, tesiste dağınık halde kurulu tüm kompresörlerin izlenmesi ve verim hesaplamaları, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

İ.B.B.Yenikapı Etkinlik Çadırı

İstanbul-Yenikapı'da inşaa edilen 18.400m2 kapalı alana sahip Etkinlik Çadırı'nda, 14 adet klima santrali, 14 adet egzos fanı,28 zon fancoil kumandası ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2017

Yeni Sivas Stadı

Sivas'da inşaa edilen Yeni Stadyum'da, 7 adet klima santrali, 58 adet egzos fanı ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2017

İ.B.B. Seyrantepe Arşiv Binası

İstanbul-Altunizade'de inşaa edilen ofis binasının tüm mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2017

Üsküdar Belediyesi

İstanbul-Üsküdar'da inşaa edilen Üsküdar Belediyesi Yeni Hizmet Binası'nda, 15 adet klima santrali, 18 adet egzos fanı, hasas nem kontrolü ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2016

Mersin Arkeoloji Müzesi

Mersin'de inşaa edilen Yeni Arkeoloji Müzesi'nde, 5 adet klima santrali, 8 adet egzos fanı, hasas nem kontrolü ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2016

Konya Adliye Binası

Konya-Adana Çevre Yolu üstünde 65 bin metrekarelik kapalı alana inşa edilen ve Selçuklu mimarisi çizgilerini yansıtan adalet sarayının tüm mekanik otomasyon sistemi Tridium Bina Otomasyon Sistemleri kullanılarak kontrol edilmektedi

2008

İ.B.B. Başakşehir Arşiv Binası

Bina genelinde bulunan 21 adet arşiv odasının ısı,nem ve basınç kontrolü - 2 adet klima santrali ve 48 adet VRV cihazının entegrasyonu - Tüm binadaki datanın kayıt ve raporlanması

2016

Turgut Özal Kültür Merkezi

İstanbul-Çekmeköy'de inşaa edilen Çekmeköy Belediyesi Turgut Özal Kültür Merkezi'nin tüm mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2013

HABOM

İstanbul-Sabiha Gökçen Havaalanında inşaa edilen HABOM-THY Technic'nin binalarının tüm yaklaşık 12000 nokta aydınlatma otomasyonu görüntüleme yazılımı, Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2015

bottom of page