top of page

Ajva Otel

İstanbul-Sultanahmet'de inşaa edilen 61 oda kapasiteli Ajwa Hotel'in tüm mekanik otomasyon sistemi,Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

Rixos Myra Resort Hotel

Rusya-Yalta'da inşaa edilen, 56500 m2 alan üzerinde kurulu, 330 oda, 10 villa ve 2 başkanlık villası bulunan Myra Resort Hotel'de 42 adet klima santrali, 63 adet egzos fanı ve ısı merkezleri, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2015

MaxxRoyal Otel

Antalya Belek mevkiinde bulunan otelde, tüm mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2011

Aşkabat Stadyum Otel

Türkmenistanda Bulunan ve Polimeks yükleniciliğinde yapılan stadyum otelin mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2011

Pegasos World Otel

Antalya Manvagat Titreyengöl mevkiinde bulunan otelde, enerji verimliliği çalışmaları kapsamında, mevcut otomasyon sistemi yenilenmiş ve Honeywell Centraline bina kontrol sistemi devreye alınmış ve enerji giderlerinde %15'e varan tasarruf sağlanmıştır.

2011

Antalya Ramada Otel

Antalya'da bulunan Ramada Otel'de 125 adet fancoil, 22 adet klima santrali, 4 chiller, 3 kazan, 48 adet sirkülasyon pompası, enerji otomasyonu ve 40 adet egzos fanı, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2010

Kaya Artemis

Kıbrıs'da bulunan otelde, tüm mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2009

bottom of page