top of page

Kanuni S.S.Eğitim Araştırma Hastanesi

İstanbul-İkitelli'de bulunan Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde inşaa edilen 14 adet çocuk onkoloji servisi temiz odasının mekanik otomasyon sistemi Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2019

Saraykent Devlet Hastanesi

Yozgat-Saraykent'de inşaa edilen 20 yatak kapasiteli Saraykent Devlet Hastanesinde, 7 adet klima santrali, 1 ameliyathane, 20 egzos fanı, steril alanların basınçlandırma kontrolü ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

Aybastı Devlet Hastanesi

Ordu-Aybastı'da inşaa edilen 50 yatak kapasiteli Aybastı Devlet Hastanesinde, 11 adet klima santrali, 2 ameliyathane, steril alanların basınçlandırma kontrolü, 21 adet egzos fanı ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

Ağrı Devlet Hastanesi

Ağrı-Suçatağı'da inşaa edilen 350 yatak kapasiteli Ağrı Devlet Hastanesinde, 14 adet hijyenik olmak üzere toplam 36 adet klima santrali, 11 ameliyathane,, steril alanların basınçlandırma kontrolü 51 egzos fanı ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

Sarıyer Hamidiye Eftal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

İstanbul-Sarıyer'de inşaa edilen 350 yatak kapasiteli Sarıyer Hamidiye Eftal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, 15 adet hijyenik olmak üzere toplam 40 adet klima santrali, 12 ameliyathane, 35 egzos fanı, steril alanların basınçlandırma kontrolü ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

Kağızman Devlet Hastanesi

Mersin'de inşaa edilen 250 yatak kapasiteli Medical Park Hastanesinde, 32 adet klima santrali, 6 ameliyathane, steril alanların basınçlandırma kontrolü, 45 adet egzos fanı ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2017

Mersin Medical Park

Mersin'de inşaa edilen 250 yatak kapasiteli Medical Park Hastanesinde, 32 adet klima santrali, 6 ameliyathane, steril alanların basınçlandırma kontrolü, 45 adet egzos fanı ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2017

Suruç Devlet Hastanesi

Şanlıurfa-Suruç'da inşaa edilen 150 yatak kapasiteli Suruç Devlet Hastanesinde, 15 adet klima santrali, 18 adet egzos fanı, steril alanların basınçlandırma kontrolü ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2017

Okan Üniversitesi Diş Hastanesi

İstanbul-Tuzla'da inşaa edilen Okan Üniversitesi Diş Hastanesinde, 9 adet klima santrali, 2 adet ameliyathane ve mekanik odaların otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2017

Terme Devlet Hastanesi

Samsun-Terme'de inşaa edilen 100 yatak kapasiteli Terme Devlet Hastanesinde, 5 adet hijyenik olmak üzere toplam 12 adet klima santrali, 4 ameliyathane, 15 egzos fanı, steril alanların basınçlandırma kontrolü ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2016

Elmadağ Devlet Hastanesi

Ankara-Elmadağ'da inşaa edilen 100 yatak kapasiteli Elmadağ Devlet Hastanesinde, 7 adet hijyenik olmak üzere toplam 18 adet klima santrali, 3 ameliyathane, 40 egzos fanı, steril alanların basınçlandırma kontrolü ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium ekipmanları kullanılarak devreye alınmıştır.

2016

Murgul Devlet Hastanesi

Artvin-Murgul'da inşaa edilen 15 yatak kapasiteli Murgul Devlet Hastanesinde, 7 adet klima santrali, 10 adet egzos fanı ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2016

NP Istanbul Beyin Hastanesi

İstanbul-Ümraniye'de inşaa edilen 160 yatak kapasiteli NPIstanbul Beyin Hastanesinde, 15 adet klima santrali, steril alanların basınçlandırma kontrolü, 41 egzos fanı ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium ekipmanları kullanılarak devreye alınmıştır.

2016

Eleşkirt Devlet Hastanesi

Ağrı-Eleşkirt'de inşaa edilen 50 yatak kapasiteli Eleşkirt Devlet Hastanesinde, 12 adet klima santrali, 1 ameliyathane, steril alanların basınçlandırma kontrolü, 5 adet egzos fanı ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2015

Sarıkamış Devlet Hastanesi

Kars-Sarıkamış'da inşaa edilen 50 yatak kapasiteli Sarıkamış Devlet Hastanesinde, 5 adet hijyenik olmak üzere toplam 11 adet klima santrali, 3 ameliyathane, 7 egzos fanı, steril alanların basınçlandırma kontrolü ve ısı merkezinin otomasyon sistemi , Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2012

Yakutiye Kalp-Damar Hastanesi

Hastane kapsamındaki 8 hijyenik klima santrali, 8 ameliyathane ve VAV cihazları ve mekanik daire, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2011

Yakutiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Hastane kapsamındaki 5 hijyenik klima santrali, 20 sirkülasyon pompası, 10 ameliyathane ve VAV cihazları ve mekanik daire, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2011

Kafkas Üniversitesi Morfoloji Hastanesi

Kars Kafkas Üniversitesi bünyesinde yeni inşa edilen Morfoloji hastanesinin tüm mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2010

Kafkas Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kars Kafkas Üniversitesi bünyesinde yeni inşa edilen Tıp fakültesi eğitim ve araştırma hastanesinin tüm mekanik otomasyon sistemi, ameliyathane panelleri ve VAV sistemleri, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2010

Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezi

6000 m2 kapalı alana sahip Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezinde, dört adet klima santrali ve egzoz aspiratörü, üç adet ameliyathane paneli, dokuz adet VAV Ünitesi ve 2 adet pompa, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2008

bottom of page