top of page

Deposite AVM

İstanbul İkitelli'de bulunan Deposite AVM'de buluna 12 adet klima santrali, egzos fanları ve mekanik odaların tamımının otomasyon renovasyon işleri, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

Devam Ediyor

Anzali Aquarium

İran-Anzali'de inşaa edilen akvaryum ve AVM kompleksinin tüm mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2018

Leopolis AVM

Ukrayna Liviv'de inşaa edilen Leopolis AVM'de bulunan 36 adet klima santrali, 50 adet egzos fanı ve mekanik odaların tamımı, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2015

Mega AVM

Kazakistan Alma-ata'da inşaa edilen Mega-2 AVM'de bulunan 51 adet klima santrali, 60 adet egzos fanı ve mekanik odaların tamımı, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2013

Aşkabat Anayasa Anıtı

Türkmenistanda Bulunan ve Polimeks yükleniciliğinde yapılan anayasa anıtının mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2011

Aşkabat Buz Köşkü Kompleksi

Türkmenistanda Bulunan ve Polimeks yükleniciliğinde yapılan kış sporları kompleksinin mekanik otomasyon sistemi, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2011

Mozaik AVM

Şanlıurfa’da bulunan 30000 m2 kapalı alana sahip Mozaik AVM’de 21 klima santrali, 2 chiller, 2 kazan, 28 sirkülasyon pompası, 10 egzost fanı, 7 Fancoil, Ontrol ve Tridium Bina Otomasyon Sistemi kullanılarak devreye alınmıştır.

2009

bottom of page